Fair play sports » Muži stats


muži fps bbmuži foto BBSK dresyMuži foto 2015-16

 
 
 
 
 

Aktuálne štatistiky nájdete na zväzovej stránke KLIKNITE TU

 

 

 

 

 

Do roku 2015 zväz neviedol štatistiky – tak sme si viedli sami 🙂

 

Štatistiky hráčov sezóna 2014-15

Štatistiky hráčov v sezóne 2014-2015

1. kolo 11.10.2015 – Nedeľa
Organizátor : DTF Team Detva B

FPS Banská Bystrica      5   :   6      (0:2, 4:2, 1:2)       DTF Team Detva B
Góly (Asistencie) : Siklenka (Lehocký), Mucha (Gola), Kušnierik (Kubanda), Miškuf (Lehocký), Lehocký (Miškuf)

Zostava FPS B. Bystrica : Matej Čierny, Martin Šúr, Výbošťok Martin, Gola Filip, Smädo Tomáš, Kubanda Tomáš, Mravík Marek, Miškuf Gabriel, Kušnierik Maroš, Pušpóky Martin, Siklenka Martin, Majer Jozef, Valko Jozef, Mucha Dominik, Oliver Lehocký

 
28-29. august 2015 – Florbalový turnaj v Detve

Konečné poradie:
1. DTF Team Detva Joxers
2. FPS Banská Bystrica
3. Nižný Klátov
4. FBC Zvolen
5. FBC Medvede Team Žilina
6. FBC Horehronec Brezno

Finále

FPS Banská Bystrica            7   :    8      (4:2, 2:2, 1:4)         DTF Team Detva Joxers

Góly a asistencie: 1. Jach, 3. Siklenka (Jach), 6. Znak (Miškuf), 6. Balco (Jach), 23. Tropp (Znak), 27. Jach, 44. Siklenka (Miškuf) – 5. Ciglan (M. Chamula), 10. Zorvan (M. Chamula), 20. Zorvan (M. Chamula), 27. Krnáč (Mikus), 34. Sadovský, 39. Zorvan (M. Chamula), 40. Krnáč, 42. M. Chamula

 

FPS Banská Bystrica: Miškuf, Siklenka, Čierny, Lehocký, Rybár, Pušpoky, Tropp, Mravík, Snopko, Jach, Znak, Kubanda, Balco.


DTF Team Detva Joxers: Schmidt – Hupian, Pupala, Nôta, Mikus, Muhlberger, Melich, Krnáč, M. Chamula, Ištván, R. Chamula, Sádovský, Ciglan, Fekiač, Kulich, Blaško, Zorvan

Semifinále 

FPS Banská Bystrica     4    :    2    (2:1, 1:0, 1:1)       Nižný Klátov Košice

Góly a asistencie: 11. Siklenka (Jach), 13. Jach (Snopko), 25. Tropp (Siklenka), 36. Siklenka (Tropp) – 8. Sajko (Talarovič), 43. R. Juhás (Sajko)

 

2. zápas v skupine opäť víťazne (postup zo skupiny priamo do semifinále)
FPS Banská Bystrica vs. Nižný Klátov Košice 5 : 2

Góly a asistencie: 12. Čonka (Leško), 16. Sajko – 12. Siklenka (Znak), 13. Jach (t.s.), 27. Kubanda (Lehocký), 37. Jach, 44. Jach (Siklenka)

1. zápas v skupine
FPS Banská Bystrica       10    :    3     FBC Zvolen 

Góly a asistencie: 12. Lehocký (Tropp), 13. Tropp (Lehocký), 15. Siklenka, 17. Lehocký (Tropp), 20. Siklenka (Tropp), 22. Jach, 25. Jach, 32. Miškuf (Jach), 45. Tropp (Siklenka), 45. Lehocký (Miškuf) – 11. Kapustík (Kontúr), 13. Maľa, 30. Výboch

 
Aktuálne výsledky mužov sezóna 2014/15
 

19-20. kolo 29.3.2015 v Ružomberku 

Likavka       7   :   5     (1:3,3:1, 3:1)          FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie): Šatala (Kubanda), Trudič (Siklenka), Gola (Trudič), Gola (Trudič), Trudič (Majer)

Dukla Ružomberok     3   :   4    (0:0, 1:2, 2:2)         FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie): Trudič (-), Gola (Lehocký), Lehocký (Trudič), Majer (-).

Zostava FPS B. Bystrica : Čierny, Šúr, Mravík, Lehocký, Trudič, Pušpóky, Siklenka, Kubanda, Šatala, Gola, Majer.

 

17-18. kolo – 14.3 2015 – Sobota

Organizátor : FBC Slovan Rimavská Sobota

Hala : MŠH Detva

FBC Slovan Rimavská Sobota         6 : 7     (1:4,3:0,2:3)    FPS Banská Bystrica

Góly (Asistencie): Lehocký (Siklenka), Smädo (Solivajs), Siklenka (Smädo), Solivajs (Mravík), Smädo (Výbošťok), Mravík (-), Šatala (-)

Zostava FPS Banská Bystrica : Čierny, Lehocký,Výbošťok,Siklenka, Smädo, Šatala, Solivajs, Mravik, Majer, Gola

 

FBK Metales Dolný Kubín       12 : 1   (3:1,5:0,4:0)    FPS Banská Bystrica

Góly (Asistencie): Výboštok(-)

Zostava FPS Banská Bystrica : Čierny, Lehocký, Výbošťok,Siklenka, Smädo, Šatala, Solivajs, Mravik, Majer, Gola

14-15. kolo 28.2.2015 – Sobota

Organizátor : Raptors – Rabča

FPS Banská Bystrica     0  :  6  (0 : 5, 0 : 1, 0 : 0)     Fbk Raptors  

Fbk Turany      1  :  6      (1:3, 0:2, 0:1)      FPS Banská Bystrica

Góly (Asistencie) : Kušnierik(-) , Mravík (Gola), Siklenka (-), Kušnierik (-) , Solivajs (Siklenka) , Solivajs (Siklenka).

Zostava FPS Banská Bystrica: Čierny – Kušnierik, Gola, Šatala, Rišpoky, Mravík, Solivajs, Mičky, Patráš, Majer, Siklenka, Kubanda

13-14. kolo 14.2.2015 – Sobota
Organizátor : FPS Banská Bystrica

FPS Banská Bystrica      7   :   9      (2:4, 4:1, 1:4)       FBC Horehronec A
Góly (Asistencie) : Trudič (Šatala), Siklenka (Šatala), Trudič (Siklenka), Schlank (Puspóky), Siklenka (Trudič), Trudič (-), Výbošťok (Miškuf).

Zostava FPS Banská Bystrica: Čierny, Bais, Šúr, – Schlank, Smädo, Krokvička, Kušnierik, Jach, Siklenka, Výbošťok, Šatala, Pušpóky, Trudič, Miškuf, Snopko, Kubanda

               FPS Banská Bystrica      6  :  6     (4:2, 1:2, 1:2)      DTF Detva B

  Góly (Asistencie) : Siklenka (Miškuf), Výbošťok (Trudič), Miškuf (Snopko), Pušpóky (Miškuf), Siklenka (-), Kušnierik (-)

Zostava FPS Banská Bystrica: Čierny, Bais, Šúr, – Schlank, Smädo, Krokvička, Kušnierik, Siklenka, Výbošťok, Šatala, Pušpóky, Trudič, Miškuf, Snopko, Kubanda

11-12. kolo 31.1.2015 – Sobota
Organizátor : DTF Team Detva B

FPS Banská Bystrica      7   :   3      (0:1, 4:2, 3:0)       FBC Zvolen
Góly (Asistencie) : Solivajs (-), Gola (Šatala), Brieda (Výbošťok), Jach (Solivajs), Trudič (Miškuf), Výbošťok (Trudič), Výbošťok (Miškuf).

FPS Banská Bystrica      6   :   4      (2:2, 2:0, 2:2)       FBC Horehronec B
Góly (Asistencie) : Trudič (Krokvička), Jach (Trudič), Solivajs (Trudič), Gola (Trudič), Trudič (Solivajs), Trudič (-).

Zostava FPS B. Bystrica : Matej Čierny, Matej Kán, Peter Jach, Lukáš Brieda, Jozef Šatala, Filip Gola, Martin Výbošťok, Martin Pušpóky, Gabriel Miškuf, Tomáš Trudič, Jozef Majer, Andrej Schlank, Július Oravec, Martin Solivajs, Ľuboš Krokvička.

9-10. kolo – 18.1 2015 – Nedeľa

Organizátor : FBC Slovan Rimavská Sobota

Hala : MŠH Detva

FBC Slovan Rimavská Sobota         4  :  3     (1:1, 0:1, 3:1)    FPS Banská Bystrica

Góly (Asistencie): Trudič (-), Kušnierik (-), Trudič (Vybošťok)

Rulers Dolný Kubín     6 : 1     (1:0, 3:0, 2:1)    FPS Banská Bystrica

Góly (Asistencie): Siklenka (-)

Zostava FPS Banská Bystrica : Čierny, Šur, Schlank, Lehocký, Výbošťok, Trudič, Pušpóky, Siklenka, Smädo, Kubanda, Šatala, Kušnierik, Snopko, Maršálek

 

7-8. kolo – 11.1.2015 – Nedeľa

Organizátor : Likavka

Hala : ŠH Koniareň Ružomberok

Dukla Ružomberok    11  :  7     (2:0, 6:0, 3:7)      FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie): Jach (Trudič), Lehocký (Gola), Siklenka (-), Smädo (Mravík), Siklenka (Smädo), Jach (Výbošťok), Jach (Mravík).

Likavka    7  :  2  (2:1,3:1, 2:0)      FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie): Schlank (Pušpóky), Siklenka (-)

Zostava FPS B. Bystrica : Čierny, Bais, Mravík, Schlank, Lehocký, Jach, Výbošťok, Trudič, Pušpóky, Siklenka, Smädo, Kubanda, Šatala, Gola.

 5-6. kolo – 29.11.2014 – Sobota

Organizátor : Fbk Raptors

Hala : Rabča

FBK RAPRTORS    6 : 8     (4:4,0:3,2:1)      FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie): Siklenka (Trudič), Trudič (Výbošťok), Lehocký (Trudič), Výboštok (-), Siklenka (Trudič), Schlank (Výbošťok), Trudič (Gola), Lehocký (Trudič)

 

FBK TURANY     2 : 8     (1:1, 0:2, 1:5)     FPS BANSKÁ BYSTRICA

Góly (Asistencie):  Trudič (Gola), Výbošťok (Smädo), Lehocký (Trudič), Mravík (Výbošťok), Trudič (-), Výbošťok  (Kušnierik), Gola (-), Gola (-)

Zostava FPS B. Bystrica : Matej Čierny, Marek Bais, Gabriel Miškuf, Tomáš Smädo, Martin Siklenka, Jozef Šatala, Tomáš Trudič, Maroš Kušnierik, Marek Mravík, Oliver Lehocký, Martin Výbošťok, Filip Gola, Andrej Schlank, Tomáš Kubanda

3-4. kolo – 15.11.2014 – SOBOTA

Organizátor: FPS Banská Bystrica

Hala: Zš Cambela, Slovenská Lupča

 FPS Banská Bystrica      7:4    (1:1, 2:2, 4:1)      FBC Horehronec A

Góly (asistencie) : Gola (Trudič), Trudič (-), Jach (Kušnierik), Siklenka (Trudič), Jach (-), Gola (-), Siklenka (-).

FPS Banská Bystrica      8:6     (3:3, 3:0, 2:3)      DTF Detva B

Góly (asistencie) : Trudič (Výboštok), Kán (Pušpóky), Mravík (Gola), Siklenka (Trudič), Trudič (Snopko),  Jach (Mravík), Mravík (Jach), Lehocký (Gola).

Zostava FPS Banská Bystrica: Čierny, Bais, Šúr, – Mravík, Siklenka, Lehocký, Snopko, Trudič, Miškuf, Schlank, Kušnierik, Gola, Jach, Šatala, Pušpóky, Kán, Výboštok M.

 

1-2. kolo 26.10.2014  – Nedeľa

Organizátor : DTF Team Detva B

 

FPS Banská Bystrica    5  :   3    (2:0, 1:0, 2:2)         FBC Zvolen

Góly (Asistencie): Rybár (Jach), Miškuf (-), Siklenka (-), Rybár (Šatala), Výbošťok (Ďurčák).

FPS Banská Bystrica      16  :  2     (3:1, 7:0, 6:1)        FBC Horehronec B

Góly (Asistencie): Siklenka (Pušpóky), Kán (-), Jach (Mravík), Siklenka (-), Lehocký (Jach), Jach (Ďurčák), Trudič (-), Jach (Rybár), Lehocký (Jach), Trudič(-), Jach (-), Gola (Smädo), Výbošťok (-), Jach (Rybár), Siklenka (Miškuf), Výbošťok (Kán).

Zostava FPS B. Bystrica : Matej Čierny, Marek Bais, Tomáš Smädo, Matej Kán, Matej Rybár, Peter Jach, Lukáš Brieda, Oliver Lehocký, Jozef Šatala, Filip Gola, Matúš Ďurčák, Martin Siklenka, Martin Výbošťok, Martin Pušpóky, Marek Mravík, Gabriel Miškuf, Tomáš Trudič.

 

Odtiaľto nižšie sú výsledky zo sezóny 2013/2014,  súťaž M1 – Prvá celoštátna florbalová liga mužov (Extraliga, prvá, druhá liga) : v sezóne 2014/2015 sme odmietli účasť v 1. lige z finančných dôvodov. 

 

13A. Turnaj           22.3.2014 – SOBOTA

Organizátor: Žltý sneh Košice

Hala: SOŠ Ostrovského, Košice

 12:00 hod.    FPS N-SPORT Banská Bystrica   10 : 4 (5:1, 3:0, 2:3)   Fbk Harvard Partizánske

Góly (asistencie) : Snopko (Balco), Stoklas (Balco), Rybár (Miškuf), Petro (Patráš), Stoklas (Patráš), Tropp (Rybár), Stoklas (Trudič), Patráš (-), Stoklas (Tropp), Stoklas (Miškuf).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Čierny obrancovia – Snopko, Tropp, Uram, Miškuf útočníci –  Trudič „C“, Stoklas, Balco, Rybár, Petro, Patráš, Šinský, Lehocký.

 16:00 hod.    FPS N-SPORT Banská Bystrica    5 : 8   (2:3, 1:4, 2:1)   Žltý Sneh Košice

Góly (asistencie) : Tropp (-), Trudič (Tropp), Stoklas (Miškuf), Tropp (-), Lehocký (Balco).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Čierny obrancovia – Snopko, Tropp, Uram, Miškuf útočníci –  Trudič, Stoklas, Balco, Rybár „C“, Petro, Patráš, Šinský, Lehocký.

12A. Turnaj           8.3.2014 – SOBOTA

Organizátor: FBC BlueBerries Modra

Hala: ŠH Modra

 VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava „B“   10 : 5 (4:2, 4:1, 2:2)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Jach (Balco), Rybár (Trudič), Jach (-), Snopko (Kuchárik), Snopko (-).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Snopko, Tropp, Uram, Miškuf útočníci –  Trudič „C“, Stoklas, Kuchárik, Jach, Balco, Rybár, Petro, Šinský, Lehocký.

FPS N-SPORT Banská Bystrica    5 : 0 kontumačne  (-:-, -:-, -:-)   Žltý Sneh Košice

 

11B. Turnaj           23.2.2014 – SOBOTA

Organizátor: VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava „B“

Hala: HALA FTVŠ

 08:00 hod.     ŠK Lido Prírodovedec Bratislava   6 : 5 (3:1, 1:3, 2:1)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Petro (Stoklas), Jach (Rybár), Balco (Jach), Jach (Rybár), Rybár (Uram).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Snopko, Tropp, Trudič „C“, Uram, útočníci –  Jach, Balco, Rybár, Stoklas, Petro, Patráš, Lehocký.

 18:00 hod.    FPS N-SPORT Banská Bystrica    6 : 8  (4:3, 1:3, 1:2)   TJ A-FbO Nižná

Góly (asistencie) : Kuchárik (Hogh), Jach (Trudič), Kuchárik (Trudič), Lehocký (Patráš), Balco (Jach), Stoklas (Kuchárik).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Čierny obrancovia – Snopko, Hogh, Trudič „C“, Uram, útočníci –  Kuchárik, Tropp, Stoklas, Jach, Balco, Rybár, Petro, Patráš, Lehocký.

9A. Turnaj           1.2.2014 – SOBOTA

Organizátor: FPS N-SPORT Banská Bystrica

Hala: ZŠ S. Cambela Slovenská Ľupča

 10:00 hod.     TJ A-FbO Nižná  9 : 7  (0:4, 4:2, 5:1)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Trudič (Uram), Snopko (-), Rapčan (Uram), Stoklas (-), Petro (-), Rapčan (Trudič), Rapčan (Tropp).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Snopko „C“, Halaj, Uram, Kršňák  útočníci –  Balco, Trudič, Tropp, Rapčan, Stoklas, Petro, Rybár, Krokvička. 

 16:00 hod.   FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina „B“    5 : 9  (2:3, 2:2, 1:4)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Snopko (Plešavský), Rapčan (Trudič), Stoklas (Balco), Stoklas (Trudič), Plešavský (-), Stoklas (Trudič), Tropp (Uram), Rapčan (Balco), Tropp (Balco).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Snopko, Halaj, Uram, Kršňák  útočníci –  Balco, Trudič „C“, Tropp, Rapčan, Stoklas, Petro, Rybár, Krokvička, Plešavský.

8B. Turnaj           18.1.2014 – SOBOTA

Organizátor: ŠK 1.FBC Trenčín

Hala: Mestská športová hala, Trenčín

 08:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica     17: 3  (7:3 , 5:0, 5:0)   FBC Blueberries Modra

Góly (asistencie) : Rybár (Uram), Trudič (Patráš), Snopko (Trudič), Rybár (Balco), Trudič (Rybár), Stoklas (Rybár), Halaj (Patráš), Výbošťok Ma. (Plešavský), Rybár (-), Trudič (Plešavský), Petro (-), Výbošťok Ma. (Tropp), Patráš (Trudič), Plešavský (Stoklas), Petro (Plešavský), Stoklas (Rybár), Výbošťok Ma. (Petro).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Tropp, Snopko „C“, Uram, Halaj útočníci – Balco, Rybár, Stoklas, Trudič, Plešavský, Patráš, Výbošťok Ma., Petro.

 14:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica    3 : 8  (1:3, 1:2, 1:3)   ŠK LIDO Prírodovedec Bratislava

Góly (asistencie) : Patráš (Plešavský), Uram (Trudič), Petro (Uram).

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Čierny obrancovia – Tropp, Snopko „C“, Uram, Halaj útočníci – Balco, Rybár, Stoklas, Trudič, Plešavský, Patráš, Výbošťok Ma., Petro.

8A. Turnaj           11.1.2014 – SOBOTA

Organizátor: FBC Bluberries Modra

Hala: Hala ZŠ Ludovíta Štúra

 12:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica     8: 6  (1:2 ,2:3, 5:1)   ŠK 1. FBC Trenčín „B“

Góly (asistencie) : Plešavský (Uram), Plešavský (Trudič), Uram (Patráš), Rybár (Trudič), Uram (Tropp), Plešavský (Trudič), Plešavský (Uram), Plešavský (-)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Baranka, Hogh, obrancovia – Tropp, Snopko, Uram útočníci –  Jach, Balco, Rybár, Trudič, Plešavský, Patráš, Šinský, Lehocký.

 18:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica    6 : 4  (2:2, 0:2, 2:2)   FBC Blueberries Modra

Góly (asistencie) : Tropp (Patráš), Trudič (Plešavský), Rybár (Patráš), Trudič (Rybár), Trudič (Tropp), Tropp (Trudič)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Hogh, Baranka, obrancovia – Tropp, Snopko, Uram útočníci –  Jach, Balco, Rybár, Trudič, Plešavský, Patráš, Šinský, Lehocký.

7. Turnaj           21.12.2013 – SOBOTA

Organizátor: DTF TEAM Detva

Hala: MŠH Detva

 10:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica     5: 9  (1:3, 1:5, 3:1)   DTF TEAM Detva

Góly (asistencie) : Lehocký (Krokvička), Miškuf (-), Rybár (Trudič), Trudič (Miškuf), Trudič (Rybár)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Baranka, obrancovia – Rybár, Miškuf, Trudič, Snopko  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Stoklas, Patráš, Petro, Šinský, Lehocký, Krokvička. 

 14:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica    7 : 8  (3:2, 2:1, 2:5)   FBC SHADOWS-SNIPERS Bratislava

Góly (asistencie) : Jach (Uram), Jach (Snopko), Takáč (vlastný), Balco (-), Balco (Patráš), Trudič (-), Trudič (-), Trudič (Patráš)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Baranka, obrancovia – Rybár, Miškuf, Trudič, Snopko  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Stoklas, Patráš, Petro, Šinský, Lehocký, Krokvička. 

6. Turnaj           30.11.2013 – SOBOTA

Organizátor: LIDO Prírodovedec Bratislava

Hala: Hala na internátoch ŠDaJĽŠ v Mlynskej doline, Bratislava

 08:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica     5: 14  (2:2 ,1:4, 2:8)   FBC Grasshoppers Žilina „B“

Góly (asistencie) : Trudič (-), Stoklas (Balco), Výbošťok (Stoklas), Trudič (-), Jach (Balco)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Čierny, obrancovia – Tropp, Miškuf, Trudič  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Stoklas, Výbošťok Ma., Rybár, Šinský, Lehocký, Dibala.

 14:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica    8: 8  (1:1, 5:7, 2:0)   FBK Púchov

Góly (asistencie) : Lehocký (-), Jach (-), Uram (-), Tropp (Stoklas), Stoklas (Balco), Tropp (Rybár), Trudič (Rybár), Uram (Trudič)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Čierny, obrancovia – Tropp, Miškuf, Trudič  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Stoklas, Výbošťok Ma., Rybár, Lehocký, Dibala.

5. Turnaj           17.11.2013 – NEDEĽA

Organizátor: Snipers Bratislava

Hala: ŠH Mladosť, Bratislava

 12:00 hod.   ŠK 1. FBC Trenčín „B“     11: 10  (2:3 ,2:4, 7:3)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Tropp (Jach), Petro (Stoklas), Stoklas (Petro), Patráš, Jach (Uram), Uram (Snopko), Jach (Uram), Jach (Uram), Patráš, Miškuf

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Čierny, Bahna, obrancovia – Snopko, Výbošťok Ma., Tropp, Miškuf  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Patráš, Stoklas, Petro, Krokvička.

 16:00 hod.   Snipers Bratislava     11: 6  (5:2 ,2:2, 4:2)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Stoklas (Petro), Jach (Uram), Stoklas (Patráš), Balco (Patráš), Miškuf (Snopko), Tropp (Stoklas)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Bahna, Čierny obrancovia – Snopko, Výbošťok Ma., Tropp, Miškuf  útočníci –  Uram, Jach, Balco, Patráš, Stoklas, Petro, Krokvička.

4/2. Turnaj           02.11.2013 – SOBOTA

Organizátor: Púchov

Hala: Púchov

 18:00 hod.   FBC 11 Trnava     7 : 7  (2:2 ,4:2, 1:3)   FPS N-SPORT Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Krokvička (Lamper), Rybár (Lamper), Stoklas (Petro), Trudič (Stoklas), Petro (Stoklas), Jach (Lamper), Lamper (Stoklas)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Baranka, obrancovia – Trudič, Snopko, Rybár, Výbošťok Ma., útočníci –  Jach, Balco, Patráš, Stoklas, Lamper, Petro, Šinský, Krokvička.

4/1. Turnaj           26.10.2013 – SOBOTA

Organizátor: FBC 11 Trnava

Hala: Trnava

10:00 hod.   FPS N-SPORT Banská Bystrica     4 : 7  (2:1,1:3,1:3)   FBC 11 Trnava

Góly (asistencie) : Lamper (Jach), Lamper (Výbošťok), Lamper (Stoklas), Výbošťok (Miškuf)

Zostava FPS N-SPORT: brankári – Takáč, Bahna, obrancovia – Trudič, Snopko, Rybár, Miškuf, útočníci – Stoklas, Lamper, Petro, Jach, Balco, Patráš, Šinský, Výbošťok Ma.,

3. Turnaj – domáce kolo            12.10.2013 – SOBOTA

Organizátor: FPS N-SPORT Banská Bystrica

Hala: ZŠ Sama Cambela Slovenská Ľupča

10:00 hod.   FbK Púchov    12 : 3  (0:0, 8:0,4:3)  FPS N-SPORT  Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Lamper (Stoklas), Stoklas (Uram), Jach (Balco)

Zostava FPS N-SPORT: Čierny, Bahna – Uram, Trudič, Snopko, Caban – Balco, Lamper, Stoklas, Šinský, Červienka, Petro, Kuchárik, Jach, Výbošťok Ma., 

16:00 hod.   DTF  team Detva    4 : 6  (2:1,1:1,1:4)  FPS N-SPORT  Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Lamper (Trudič), Lamper (Stoklas), Lamper (Uram), Lamper (Stoklas), Lamper(samostatne), Uram (samostatne)

Zostava FPS N-SPORT: Bahna, Takáč – Uram, Trudič, Snopko, Caban – Balco, Lamper, Stoklas, Šinský, Červienka, Petro, Rybár, Jach, Výbošťok Ma., 

1. Turnaj            14.9.2013 – SOBOTA      

zápas č.  organizátor: 7 – FBK Harvard Partizánske

3     FPS N-SPORT  Banská Bystrica    5 : 10    VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava  „B“

Góly (asistencie) : Trudič (samostatne), Trudič (Takáč), Trudič (Balco), Jach(Trudič), Trudič (samostatne).

5    FBK  HARVARD Partizánske FBk HP    7 : 6    FPS N-SPORT  Banská Bystrica

Góly (asistencie) : Balco (Uram), Rybár (Balco), Balco (Jach), Balco (Jach), Uram (Výbošťok), Balco (Trudič).

Zostava: Čierny, Bahna – Trudič, Snopko, Uram – Rybar, Balco, Jach, Výbošťok Ma., Takáč, Krokvička.