Fair play sports » Novinky » Florbalový kemp FPS 2018, 5. ročník

 5. ročník

FLORBALOVÝ KEMP FAIR PLAY SPORTS 2018 v spolupráci s Katedrou telesnej výchovy a športu Filozofickej fakulty UMB v Banskej Bystrici. 

 

Termín :   9-13. júl 2018 

denne od 8:00 – 16:00 hod.

 

 

Miesto : telocvičňa Katedry telesnej výchovy a športu FF UMB, Tajovského 40, Banská Bystrica

Športoví hostia, ktorí svojou účasťou  prišli podporiť naše kempy :

Richard Pánik (NHL, reprezentant SR)

Andrej Meszároš (KHL, NHL, reprezentant SR),

Martin Marinčin (NHL, reprezentant SR),

Tomáš Surový (NHL, KHL, HC 05 BB, reprezentant SR),

Vladimír Moravčík (majster sveta v Thajskom boxe). 

 • podmienky prihlásenia nájdete v dolnej časti …

Aktuálne oznamy :

 • Je vhodný pre pokročilých ale aj úplných začiatočníkov ako „rýchlokurz florbalu“ čo by na krúžkoch trénovali celý rok, na tomto kempe stihnú za týždeň 🙂 ….
 • o prípadných zmenách Vás budeme informovať prostredníctvom tejto stránky
 • naša facebooková funpage.

pozrite si fotky a videozostrih z minulého ročníka FLORBALOVÝ KEMP FAIR PLAY SPORTS 2017

 

 

Fotky z kempu FPS 2017 nájdete aj v galérii :

 

V SKRATKE:

Ponúkame KVALITNÝ denný florbalový kemp pre začiatočníkov i pokročilých v rozsahu 5 dní pre zmysluplne strávený čas Vašich detí počas letných prázdnin. Je určený predovšetkým pre deti vo veku od 7 rokov (po dohode možná výnimka). Deti budú rozdelené podľa veku a úrovne herných činností jednotlivcov vo florbale. Okrem florbalu si na našom kempe zlepšia svoju všeobecnú pohybovú výkonnosť ako základ pre všetky druhy športu. Zverení športovci budú vedení pod skúsenými licencovanými trénermi s florbalovou praxou, takže “o zábavu bude postarané“. Čaká na nich krátka teoretická príprava formou PREDNÁŠKY, VIDEOANALÝZA ich herných činností a myslenia v hreFLORBALOVÝ a KONDIČNÝ tréning, florbalové SÚŤAŽE, florbalové HRY, florbalové TURNAJE, základy gymnastiky, krásy kondičnej gymnastiky, kondičná príprava hravou a súťaživou formou s využitím INOVATÍVNYCH pomôcok, ktoré motivujú a nezabúda RELAXAČNÉ cvičenia, ODDYCHOVÉ chvíľky. Nebude chýbať ani ŠPORTOVÝ HOSŤ.

Ponúkame DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI v práci s deťmi a mládežou vo florbale na ODBORNEJ úrovni. 

V cene je zabezpečený prenájom všetkých priestorov (telocvičňa, gymnastická miestnosť, zrkadlová miestnosť, konferenčná miestnosť pre videoanalýzy, prírodný trávnik a atletický okruh, jedáleň), inovatívne pomôcky pre florbalový a kondičný tréning, zdravotnícka služba, licencovaní tréneripitný režim, obed, olovrant na každý deň, diplompamätné kvalitné tričko, foto-video zostrih, sladké odmeny počas každodenných súťažných disciplín a hier a vecné odmeny pre najlepších na kempe (hokejky, vaky na hokejky, fľaše, potítka, minidresíky, prívesky a iné) 

 

PODMIENKY:

Stravovacie podmienky – v cene je zabezpečený obed a olovrant na každý deň. Odporúčame si priniesť desiatu.

Účastníci sú povinní si priniesť :

– vhodnú športovú obuv na prezutie:

 • pre vstup do telocvične (čisté podrážky bez malých kamienkov, blata a podrážkou, ktorá nefarbí podlahu),
 • inú obuv pre cvičenia vonku.

– veci na prezlečenie a výmenu počas tréningu (tričko, mikinu, krátke a dlhé nohavice, šiltovku ako ochranu pred slnkom).

Pokiaľ si robíte starosti s florbalovým výstrojom, požičiame hokejku, brankársku výstroj (nutné uviesť v prihláške).

FLORBALOVÉ TRÉNINGY:

V našich denných kempoch je celý tréningový proces prispôsobený veku a senzitívnemu obdobiu rozvoja pohybových schopností hráčov. Všetci sa naučia základy florbalu, jeho pravidlá a samozrejme radosti z hry. Pri jednoduchých cvičeniach si vyskúšajú aj rolu trénera, čím získajú pocit sebavedomia a sebadôvery.  V skupinkách sa deti lepšie skamarátia a budú rozvíjať svoje organizačné schopnosti a v neposlednom rade tímového ducha a fair play, ktorý je správnym základom pre akýkoľvek šport. Naši tréneri s praxou majú pripravený systematický, jednoduchý spôsob ako zvládnuť základnú hernú úroveň. Každý deň je naplánovaná hra v rôznych formách.

KONDIČNÁ PRÍPRAVA:

Kondičné tréningy sú „šité na mieru“ danej vekovej kategórii. Myslíme hlavne na všeobecný rozvoj pohybových schopností. Deti nebudú absolvovať žiadne tvrdé tréningy, naopak všetky cvičenia sú jednoduché, zábavné – formou hier a súťaží. Po čase sa naučia narábať s pomôckami ako fitlopta, šprintérsky padák, TRX, koordinačný rebrík, švihadlá, medicinbaly a iné.  Oboznámia sa krásami športovej gymnastiky. Nečakajú na nich žiadne činky ani krkolomné cviky. Tréning je zameraný hlavne na funkčnú svalovú silu.  Ku každému športovcov pristupujeme individuálne. Dbáme na zvyšovanie výkonnosti hráča či už po fyzickej alebo psychickej stránke.

CENA pri úhrade po apríli : 108 eur

CENA pri úhrade do konca apríla : 98,- €

Pre súrodencov zľava: ďalší zaplatí 68 eur

Postup pri prihlásení dieťaťa do kempu :

 1. krok – vyplniť a poslať podpísanú! prihlášku. V prihláške na konci musí byť odškrtnuté, že ste boli oboznámený a súhlasíte so zmluvnými podmienkami a poriadkom  kempu (preskenované na email, alebo poštou).
 2. krok – úhrada ceny za kemp do 5 dní od potvrdenia z našej strany o prijatí podpísanej prihlášky a zmluvných podmienok. Potvrdíme na email uvedený v prihláške.
 3. krok – V DEŇ NÁSTUPU na kemp odovzdať podpísané čestné prehlásenie.

Dokumenty na stiahnutie:

 1. Prihláška na kemp TU

Podpísanú!!! prihlášku prosím poslať preskenovanú na našu emailovú adresu  FAIRPLAYSPORTS@SZFB.sk alebo poštou na adresu OZ Fair play sports, Družby 10, 97404 Banská Bystrica 

 1. Všeobecné zmluvné podmienky TU
 2. Čestné prehlásenie TU

Poriadok florbalového kempu TU

Predbežný časový harmonogram kempu TU

Veľkostná tabuľka trička TU

Po vyplnení a zaslaní prihlášky Vám príde potvrdzujúci email o možnom prijatí Vášho dieťaťa na kemp. Následne je potrebné do 5 dní od potvrdenia prihlášky uhradiť sumu za kemp na číslo účtu v tvare IBAN:

SK74 5200 0000 0000 1373 4409

Do správy pre adresáta prosím uveďte meno a priezvisko a dátum narodenia dieťaťa. Po prijatí platby Vám bude doručený potvrdzujúci e-mail o záväznom prijatí.

Kontakt na organizátora:

Mgr. Tomáš Trudič, PhD. – 0910 145 897

email :  FAIRPLAYSPORTS@SZFB.sk

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *